Turistička organizacija

Raspored petrovdanskih sportskih aktivnosti

 Jun 30, 2018     19:06  

Raspored petrovdanskih sportskih aktivnosti

 

PREELIMARNI KRUG – GRUPE

GRUPA A                             

1.Zlatno Zrno

2.Općina Trnovo

3.Caffe Izlog

GRUPA B

1.Podgrab

2.Orač

3.Veterani Slavije

GRUPA C

1.Caffe Centar

2.Senigor

3.Caffe Nargila

GRUPA D

1.Kasindo-Boračka

2.Galatasaraj

3.Rogatica

GRUPA E

1.City Park

2.KMF „Željeznica“

3. Carpe Diem

GRUPA F

1.Caffe Moskva

2.Caffe Oaza

3. E – Sport

GRUPA G

1.Compex

2.Caffe Verona

3.Veterani Terex

GRUPA H

1.BP-Petrić

2.S1

3.BeerTi&Ja

01.07.2018.godine

18:00h  Caffe Moskva – Caffe Oaza

18:50h Zlatno Zrno – Općina Trnovo

19:40h Caffe Centar – Senigor

20:30h Kasindo -Boračka – Galatasaraj

21:20h City Park – KMF „Željeznica“ 

02.07.2018.godine

18:00h Podgrab – Orač

18:50h Compex -  Caffe Verona

19:40h Bp Petrić – S1

20:30h Zlatno Zrno – Caffe Izlog

21:20h Podgrab – Veterani Slavije

03.07.2018.godine

18:00 h Kasindo-Boračka – Rogatica

18:50h  Caffe Centar – Caffe Nargila

19:40h City Park – Carpe Diem

20:30h Caffe Moskva – E – Sport

21:20h Galatasaraj – Rogatica

04.07.2018.godine

18:00h BP-Petrić – BeerTi&Ja

18:50h Općina Trnovo – Caffe Izlog

19:40h Orač – Veterani Slavije

20:30h Senigor – Caffe Nargila

21:20h Compex – Veterani Terex

05.07.2018.godine

18:00h KMF „Željeznica“ – Carpe Diem

18:50h Caffe Oaza – E – Sport

19:40 h Caffe Verona – Veterani Terex

20:30 h S1 – BeerTi&ja

06.07.2018.godine

TURNIR U BASKETU

07.07.2018 godine

OSMINAFINALA (1/8) 1.dan

18:00H  I : 1A -2B

18:50h  II: 1B – 2A

19:40h III: 1G-2H

20:30h IV: 1H-2G

08.07.2018.godine

OSMINAFINALA (1/8) 2.dan

18:00h  V :    1E -2F

18:50h  VI:    1F -2E

19:40h  VII:   1C – 2D

20:30h  VIII:   1D – 2C

ŠAH

08.07.2018.godine  u 11,00 časova

09.07.2018.godine

ČETVRTFINALE: (1/4)

18:00h  1.  P(IV) – P(VIII)

18:50h  2.  P(III) – P(VII)

19:40h  3.  P(II) – P(VI)

  20:30h  4.  P(I) – P(V)

10.07.2018.godine

POLUFINALE (1/2)

18:00h   P2 – P3

19:30h   P1 – P4

BACANJE KAMENA I POTEZANJE KONOPCA  U PAUZI  IZMEĐU DVIJE UTAKMICE

TREĆE MJESTO

11.07.2018.godine   18:00h        PORAŽENI(P2-P3) – PORAŽENI (P1-P4)

FINALE

11.07.2018.godine  19:00 h  POBJEDNIK (P2-P3) – POBJEDNIK (P1-P4)

 

 

Prijatelji Opštine

Linkovi
Pjesma o Trnovu
Vremenska Prognoza