Šume

Odbornici

Nadređena kategorija: Uprava Kategorija: Odbornici

2. DANIJELA TIMOTIJA -          "

3. DRAGAN ŠIPOVAC -          "

4. NIKOLA TEŠANOVIĆ -        "

5. VELJKO VLAŠKI -     SNSD "MILORAD DODIK"

6. LAZAR VELJO -                       "

7. KOSTA POPOVIĆ-                   "

8. LJILJANA MILIĆ -                   "

9. NENAD POPOVIĆ -                  " 

10. DRAGAN VITKOVIĆ-              "

11. BEHIJA MULAOSMANOVIĆ - STRANKA ZA BIH

12.                                               SRS "VOJISLAV ŠEŠELJ"

13.DANIJEL GRUJIĆ -   PDP    

 

 

KOMISIJE:

 

Komisija za propise:

 

1. Nemanja Lučić, predsjednik

2. Nikola Tešanović, zamjenik

3. Nenad Popović „

4. Dragan Vukajlović „

5. Mladenka Popović „

 

Komisija za planiranje opštinskog razvoja:

 

1. Nenad Mišović, predsjednik

2. Behija Mulaosmanović, zamjenik

3. Milojka Golijanin, član

4. Mira Tepavčević, „

5. Maja Vučetić, „

6. Mlađenka Trgovčević, „

7. Jelena Golijanin, „

8. Anika Nenadić, „

9. Džafer Mulalić, „

10. Nemanja Lučić, „

11. Danijel Grujić, „

12. Nusret Bajrović, „

13. Adrijana Rac, „

14. Dušan Timotija, „

15. Ljiljana Milić, „

16. Velibor Lalović, „

17.Ljiljana Ibraić,   

18.Mladenka Rađen,

19.Milijana Golijanin,

20.Klaudija Krkotić,

21.Dalibor Mojević

 

Nadzorni odbor:

 

1. Adrijana Rac, predsjednik

2. Milijana Golijanin, zamjenik

3. Aleksandar Golijanin, član

 

Odbor za regionalnu i međunarodnu saradnju:

1. Dragan Šipovac, predsjednik

2. Radovan Bjelica, zamjenik

3. Ognjen Vasić, član

4. Vanja Golijanin, „

5. Vladimir Milić, „

 

Odbor za ravnopravnost polova:

 

1. Vladislavka Bjelica, predsjednik

2. Lazar Veljo, zamjenik

3. Goran Golijanin, član

4. Mladen Golijanin, „

5. Marijana Milić, „

 

Etički odbor:

 

1. Radovan Bjelica, predsjednik

2. Vanja Macanović, zamjenik

3. Mladen Bjelica, član

 

Savjet za sport:

 

1. Danijel Grujić, predsjednik

2. Blaško Ivanović, zamjenik

3. Milan Bjelica, član

4. Miodrag Vučetić, „

5. Miroslav Bjelica, „

 

Savjet za kulturu:

 

1. Goran Golijanin, predsjednik

2. Dragan Vitković, zamjenik

3. Bojan Rac, član

4. Vladimir Milić, „

5. Mladen Golijanin, „

 

Savjet za mlade:

1. Dragan Šipovac, predsjednik

2. Ljiljana Milić, zamjenik

3. Sanja Golijanin, član

4. Radomir Pržulj, „

5. Milena Vitković, „