+387 57 610-237   /   info@trnovo-rs.com

Novosti

15 novembra, 2021

Bronzana medalja sa Evropskog prvenstva u kik boksu

Od 06. do 13. novembra u Budvi (Crna Gora) je održano Evropsko prvenstvo u kik boksu za kadete i juniore. Na ovom prvenstvu kik boks klub „KULE“ Trnovo, u sastavu reprezentacije BiH,  predstavljao je Viktor Milić.  U konkurenciji od 12 takmičara osvojio je bronzanu medalju. Viktor je u 1/4 finalu radio meč sa predstavnikom Hrvatske i pobijedio ubjedljivim rezultatom 3:0, dok je polufinalni meč sa predstavnikom Bugarske izgubio sudijskom odlukom koja je bila diskutabilna. Ostaje žal za izgubljenom polufinalnom borbom i srebrnom medaljom, ali svakako da je i bronzana medalja ogroman uspjeh.

Na ovom prvenstvu za najboljeg ringovnog trenera je izabran i naš trener Milan Vitković koji je bio u ulozi selektora kik boks reprezentacije BiH, što je još jedna potvrda koliko se ozbiljno radi u ovom kolektivu.